skoolhoof

Werner van Huyssteen – Skoolhoof
Verjaardag: 22 Augustus
werner@laerskoolhartenbos.co.za

gr rr

Petro Prinsloo – GR. RR1
Verjaardag: 7 September
petro@laerskoolhartenbos.co.za

Elma Coetzee – GR. RR2
Verjaardag:12 Augustus
elma@laerskoolhartenbos.co.za

Sonja Small – GR. RR Assistent
Verjaardag: 3 Julie sonja@laerskoolhartenbos.co.za

gr r

Mika Nieuwoudt – GR. R2
Verjaardag: 14 Februarie
mika@laerskoolhartenbos.co.za

 

Anneke Hattingh – GR. R1
Verjaardag: 19 Desember
anneke@laerskoolhartenbos.co.za

Mariska Knoetze – GR. R3
Verjaardag: 7 Julie
mariskaknoetze@laerskoolhartenbos.co.za

Minda Prins – GR. R4
Verjaardag: 16 Mei
minda@laerskoolhartenbos.co.za

gr 1

Rianza Gerber – GR. 1A
Verjaardag: 6 Julie
rianza@laerskoolhartenbos.co.za

Elsabé Pieterse – GR. 1B
Verjaardag: 9 November
elsabe@laerskoolhartenbos.co.za

Marlize Karg – GR. 1C
Verjaardag: 21 Junie marlizekarg@laerskoolhartenbos.co.za

Waldi du Plessis  – GR. 1D
Verjaardag: 30 Augustus
waldi@laerskoolhartenbos.co.za

Di Mare van Huyssteen – GR. 1E
Verjaardag: 6 April
di-mare@laerskoolhartenbos.co.za

Andrea Kommer  – Assistent Graad 1
Verjaardag: 15 Desember
andreakommer@laerskoolhartenbos.co.za

gr 2

Mariana Terblanche – GR. 2A (Departementshoof Gr.1-3)
Verjaardag: 13 November
mariana@laerskoolhartenbos.co.za

Esmeralde Lind – GR.2B
Verjaardag: 10 April
esmeralde@laerskoolhartenbos.co.za

Marinda Knobel – GR. 2C
(Departementshoof – Gr. RR en Gr.R)
Verjaardag: 29 Oktober
marinaknobel@laerskoolhartenbos.co.za

Santie Maritz – GR. 2D
Verjaardag: 7 Desember
santie@laerskoolhartenbos.co.za

Nina Mulder – GR. 2E
Verjaardag: 19 Junie
nina@laerskoolhartenbos.co.za

gr 3

Henriette Snyman – GR. 3A
Verjaardag: 23 Januarie
henriette@laerskoolhartenbos.co.za

Marisca Malherbe-Jonker – GR.3B
Verjaardag: 30 Maart
marisca@laerskoolhartenbos.co.za

Anita Nel – GR. 3C
Verjaardag: 31 Januarie
anita@laerskoolhartenbos.co.za

Anzel Myburgh – GR. 3D
Verjaardag: 27 Oktober
anzel@laerskoolhartenbos.co.za

Anja Greeff – Assistent Graad 3
Verjaardag: 30 Maart
anjagreeff@laerskoolhartenbos.co.za

gr 4

Paul Els – GR. 4A
Verjaardag: 13 Maart
paul@laerskoolhartenbos.co.za

Andrea Coetzee – GR. 4B
Verjaardag: 27 Januarie
andrea@laerskoolhartenbos.co.za

Landi Scheepers – GR. 4C
Verjaardag: 20 April
landi@laerskoolhartenbos.co.za

Marinda van der Westhuizen – GR. 4D
Verjaardag: 31 Augustus
marindavdw@laerskoolhartenbos.co.za

Anine Louw – Assistent Graad 4
Verjaardag: 31 Januarie
aninelouw@laerskoolhartenbos.co.za

gr 5

Dawie Jonker – GR. 5A 
Verjaardag: 13 Augustus
dawie@laerskoolhartenbos.co.za

Annalize Visser – GR. 5B
Verjaardag: 4 Mei
annalize@laerskoolhartenbos.co.za

Linda Ferreira – GR. 5C
Verjaardag: 13 Februarie
linda@laerskoolhartenbos.co.za

Abel de Beer – GR. 5D
Verjaardag: 28 Junie
abel@laerskoolhartenbos.co.za

gr 6

Zetni de Beer – GR. 6A
Verjaarsdag: 22 Mei
zetni@laerskoolhartenbos.co.za

Ruan Botha – GR. 6B

Verjaardag: 5 Januarie ruanbotha@laerskoolhartenbos.co.za

Gerrit Nel – GR. 6C
Verjaarsdag: 8 Augustus
gerrit@laerskoolhartenbos.co.za

Chimene Coetzee – GR. 6D

 Verjaardag: 5 Februarie 
chimene@laerskoolhartenbos.co.za

Zarese van Zyl – GR. 6E
Verjaardag: 17 Februarie
zarese@laerskoolhartenbos.co.za

Theresa De Bruin – GR. 6 (Departementshoof IF)
Verjaardag: 24 September
theresa@laerskoolhartenbos.co.za

gr 7

Sylvia Jansen van Rensburg – GR. 7A
Verjaardag: 16 Desember
sylvia@laerskoolhartenbos.co.za

Esti van Schalkwyk – GR. 7A
Verjaardag: 29 November
esti@laerskoolhartenbos.co.za

Renier van Schalkwyk – GR. 7B
Verjaardag: 10 Januarie
renier@laerskoolhartenbos.co.za

Joep Joubert – GR. 7C
 (Departementshoof SF)
Verjaardag: 10 Maart
joep@laerskoolhartenbos.co.za

Lynda Kuyler – GR. 7D en Kultuur
Verjaardag: 22 Januarie
lynda@laerskoolhartenbos.co.za 
kultuur@laerskoolhartenbos.co.za

Anton Hoek – GR. 7 
(Adjunkhoof)
Verjaardag: 10 Februarie
anton@laerskoolhartenbos.co.za

leerondersteuning

Minet Fourie– Leerondersteuning GR. 3 tot 7
Verjaardag: 16 November minet@laerskoolhartenbos.co.za leerondersteuning@laerskoolhartenbos.co.za

Elaine Diesel – Leerondersteuning GR. 1 & 2
Verjaarsdag: 26 Desember elaine@laerskoolhartenbos.co.za leerondersteuning2@laerskoolhartenbos.co.za

 

Hybré Oosthuizen – OSLO Eenheid
Verjaarsdag: 5 Julie
hybre@laerskoolhartenbos.co.za

Falenta Majola – Assistent OSLO Eenheid
Verjaarsdag: 15 Maart
falentamajola@laerskoolhartenbos.co.za

musiek

Annette Strydom – Musiek
Verjaardag: 8 Januarie
annette@laerskoolhartenbos.co.za

Christelle Kies – Musiek
Verjaardag: 4 Januarie
musiek@laerskoolhartenbos.co.za

sport

Dawie Dyason – Sportorganiseerder
Verjaardag: 23 Mei
sport@laerskoolhartenbos.co.za

Jaydee Bester – Sportorganiseerder             Verjaardag: 15 Mei 

 sport2@laerskoolhartenbos.co.za

kantoor personeel

Chantel Zevenster – Afrolassisstent
Verjaardag: 3 Augustus
chantelzevenster@laerskoolhartenbos.co.za

Leandra Smit   – Debiteure
Verjaarsdag: 22 Oktober 
debiteure@laerskoolhartenbos.co.za

Zelda Steyn  – Finansiele Beampte
Verjaardag: 29 Maart
finansies@laerskoolhartenbos.co.za

Martie Verwey – Sekretaresse
Verjaardag: 25 Februarie
admin@laerskoolhartenbos.co.za

Marlene Lukas – Ontvangs
Verjaardag: 10 November
ontvangs@laerskoolhartenbos.co.za

terrein personeel

Keith Lothern– Faktotum
Verjaardag: 30 September
Aangestel: 1996

Gert Philander – Terreinpersoneel
Verjaardag: 10 Desember
Aangestel: 2014

Johannes Gertse – Terreinpersoneel
Verjaardag: 12 Maart
Aangestel: 2020

Nicolene Koeries – Terreinpersoneel
Verjaardag: 26 September
Aangestel: 2007

Maria Jaftha – Terreinpersoneel
Verjaardag: 6 Oktober
Aangestel: 2008

rekenaaropleiding

Carin van Zyl – Rekenaaropleiding
Verjaardag: 5 Desember
carinvanzyl@laerskoolhartenbos.co.za